FUNNYfacebook.jpg, 6,0kB

Nejbližší akce:

14.4.2018

Olomouc

25.5.2018

Sloup u Blanska

Vážení pořadatelé,

nabízíme Vám profesionální hudební produkci skupiny FUNNY. Jedná se o pětičlenný band složený ze zkušených muzikantů s bohatými zkušenostmi z domácích i zahraničních angažmá.

Bohatý repertoár je složen z největších tuzemských i světových hitů od 70–tých let až po současnost.

Vystoupení skupiny FUNNY je žánrově velmi pestré (rock, pop, disco, oldies, lidovky) a přizpůsobuje se druhu pořádané akce.

Nástrojové obsazení je taktéž velmi bohaté, kromě kytary, baskytary, kláves a bicích můžete slyšet i dechovou sekci, saxofon, klarinet, pozoun a trombon, což kvalitu a pestrost produkce zvyšuje.

Tímto vám nabízíme vystoupení skupiny FUNNY na těchto akcích : plesy, taneční zábavy, letní hodové karnevaly, firemní a jiné společenské akce. .

Skupina FUNNY disponuje kvalitní, jak nástrojovou, tak hudební i světelnou aparaturou s dostatečným výkonem k ozvučení i velkých areálů.

V současné době skupina úspěšně vystupuje po celé České republice i na Slovensku v rámci různých kulturních a společenských akcí.

V případě Vašeho zájmu o vystoupení, přejděte prosím do sekce "KONTAKT" a volejte nebo pište na uvedené kontaktní údaje.

Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci.